Výlety do okolí

Okolí Luhačovic

nabízí široké spektrum zajímavých míst pro poznání i zábavu. Můžete navštívit hrady, zámky, muzea, vinný sklípek v proslulých moravských vinařských oblastech nebo se projet lodí po Baťově kanálu.

https://www.batuvregion.cz

Zde ja nabídka nejzajímavějších z nich:

  • Buchlov – středověký hrad s pozoruhodnými sbírkami
  • Buchlovice – zámek ve stylu italského baroka
  • Kroměříž – památka UNESCO, arcibiskupský zámek a jedinečné zámecké zahrady
  • Rožnov pod Radhoštěm – skanzen, hora Radhošť a okolí
  • Uherský Brod – Muzeum Jana Amose Komenského
  • Uherské Hradiště – četné památky, nástupní místo pro plavbu po Baťově kanálu
  • Velehrad – nejvýznamnější poutní místo na Moravě
  • Vizovice – barokní zámek, sklárna a věhlasná palírna firmy R. Jelínek
  • Zlín – město s funkcionalistickou architekturou, věhlasné Obuvnické muzeum
  • Zlín – Lešná – romantický zámek a zoologická zahrada s více než 200 druhy zvířat

 

 

   

Pokud si myslíte, že už okolí Luhačovic znáte a nevíte, kam na výlet a co podniknout?

Skvělé tipy na netradiční místa, krajové speciality, jedinečné lokální zážitky, gastronomické zajímavosti a další inspiraci co podniknout můžete načerpat z webu www.zlinsko-luhacovicko.cz. Každý si najde to své!

 

Luhačovice

.. ale pokud se Vám nikam daleko nebude chtít, můžete naplno využít atrakcí a možností kolem hotelu a pochlubit se pak turistickou nálepkou.

Krásné prostředí pro trávení aktivní dovolené naleznete u Luhačovické přehrady. Prostředí s okruhem 3,4 km pro in-line brusle, cykloturistiku a aquaparkem. Návštěvníci zde mohou využít nerezový plavecký bazén, dětský bazén a zážitkový bazén s vodními atrakcemi, toboganem a skluzavkou.

Pouhých 350 m od našeho hotelu se nachází Městská plovárna Luhačovice. Nároční hosté, kterým nebude stačit hotelový bazén o rozměrech 13 x 6 m si tedy mohou dopřát nejen plavecký zážitek, ale i další vodní atrakce. Městká plovárna nabízí 25 m dlouhý bazén se čtyřmi dráhami, zážitkový bazén se skákacím zálivem, chrliči, masážními tryskami, lehátky, bublery a opravdu divokou řekou. Děti se mohou vyřádit v dětském bazénku s bublinkou a vodním ježkem. Dospělí a nejen oni, si odpočinou ve vířivce pro deset osob. Vše je doplněné parní komorou a lehátky, aby relaxace ve vodním světě byla téměř dokonalá. Bazénová hala je vybavena vstupy na letní slunící terasu.

Aktuální informace o sportovních a kulturních akcí v Luhačovicích a okolí Vám ochotně poskytnou pracovníci hotelové recepce. Další informace a aktuality naleznete na stránkách: www.luhacovice.eu  a www.luhacovice.com