Wellness / Koupele

PERLIČKOVÁ KOUPEL S PŘÍSADAMI15 min. / 440,- Kč

Doporučujeme zejména při chorobách pohybového systému, bolestech kloubů a páteře, poruchách prokrvení, poruchách spánku, neurotických poruchách, chorobné únavě, rovněž zmírňuje příznaky celulitidy a kladně působí také na stav pleti.

Kdy nedoporučujeme

  • v případě akutních infekcí a otevřených ran.

HYDROMASÁŽ AUTOMATICKÁ S PŘÍSADAMI15 min. / 440,- Kč

Hydromasáž je pro lidský organizmus velmi příznivá (na relaxaci, po namáhávé práci, ale i jako podpůrná léčba nemoc pohybového ústrojí)

VODNÍ INTENZIVNÍ MASÁŽ ZAD20 min. / 450,- Kč

Kombinace hydroterapie s masáží uvolní bolavé svalstvo vašich zad. 

VODNÍ CELOTĚLOVÁ ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ20 min. / 490,- Kč

Využitím účinků tepla a silného mechanického účinku vířící vody napomáhá v hloubkovém promasírování problémových částí těla (stehna, hýždě), ale prokrví i zbytek těla. 

KOUPEL MOŘSKÁ15 min. / 390,- Kč

Koupel uvolňuje nervový systém, prokrvuje pokožku, napomáhá snižovat stres a regeneruje pokožku. Pomáhá při léčbě kožních problémů, křečových žil, revmatismu, bolestí kloubů a svalů.

REGENERAČNÍ KOUPEL HUMÁTOVÁ15 min. / 450,- Kč

Koupel s vysokým obsahem huminových látek a vybranou směsí éterických olejů harmonizuje především dráhy močového měchýře, ledvin, sleziny, tří zářičů, tlustého a tenkého střeva.

Uvolňuje křeče svalů a šlach, dodává svěžest a energii. Zlepšuje prokrvení a regeneraci těla. Koupel vám dá požitek, ke kterému se budete rádi vracet.

KOUPEL BYLINKOVÁ15 min. / 390,- Kč

Dopřejte odpočinek svému tělu i mysli v bylinkové lázni. Koupel Vás zbaví stresu a příjemně naladí. 

KOUPEL PIVNÍ15 min. / 450,- Kč

Pivní koupel působí příznivě na harmonizaci organismu, má relaxační, uvolňující, ale i omlazující účinek na celé tělo a to díky pivním kvasinkám s vysokým obsahem vitamínů řady B, proteinům, sacharidům a směsi vonných bylin. 

KOUPEL PRO 2 S PERLIČKOU A SVĚTELNOU TERAPIÍ30 min. / 790,- Kč

Perličková koupel se doporučuje zejména při chorobách pohybového systému, bolestech kloubů a páteře, poruchách prokrvení, dále při srdečně cévních onemocněních, vysokém krevním tlaku, poruchách spánku, neurotických poruchách, chorobné únavě, rovněž zmírňuje příznaky celulitidy a kladně působí také na stav pleti.

Světelná terapie se využívá při: zvýšené únavě, nesoustředěnosti, stresu, poruchách spánku, špatné náladě, depresím, podrážděnosti, poruchách imunity, přibírání na váze.

STŘÍDAVÁ NOŽNÍ KOUPEL15 min. / 190,- Kč

Koupel využívá střídavého působení chladu a tepla na dolní končetiny za účelem zlepšení prokrvení a trofiky tkání.

Blahodárně působí na imunitní systém. 

Sdílejte s přáteli