Názory našich hostů

Kniha hostů

z webu

Ubytování,recepční obsluha i kuchyně vynikající. Masáže bezkonkurenční :-)

10/2022

z webu

Velice pěkný hotel, čisté pokoje, milý personál. Snídaně bohaté, formou švédského stolu. Večeře samoobslužné , pouze při výdeji hlavního jídla obsluha. K dispozici bazén a vířivka v ceně ubytování. Možno dokoupit masáže a procedury. Nedaleké hřiště pro děti, takže je budete mít vždy na očích. Určitě se sem ještě podíváme.

12/2022

z webu

Přítel je v lázních, tak jsem se rozhodla na víkend přijet za ním. Jsem ubytovana ve vašem hotelu Ambra. Můžu říci, že jsem nadšená. Opravdu nádherný hotel, pokoje jsou super, čistý, velký, koupelna super. Výhled z terasy do lesa, klid a pohoda. Opravdu relax. Co se týče jídla, mám sice polopenzí, takže velký výběr snídaně a večeře se dá taktéž vybrat. Personál vstřícný, slečna na recepci milá, přívětivá, prostě zlatíčko. Pokud příští rok se uvolnim z práce, tak se do tohoto hotelu vratim příroda nádherná, 15 min z centra lázní, což vůbec nevadí, jen ten kopeček na výšlap, ale dá se to. Děkuji za krásný pobyt hotelu Ambra.

11/2022

z webu

Moc pěkný hotel v pěkném místě, na snídani toho nabízejí hodně a ještě k tomu dobré, večeře je na výběr ze čtyř jídel a ještě z nějakých příloh, všechno dobré, to se jen tak nevidí, na hotelu se dají koupit nějaké věci, ani cena není strašná, pokoje jsou velké a čisté, televize na které jde i YouTube, to se celkem hodí. WiFi ze začátku blbla, ale řekli jsme o tom a spravili to, personál je příjemný. Na oběd se dá již hned vedle do restaurace, kterou hotel vlastní, ta je moc dobrá... Když přijdete dostanete přípitek zdarma na každého, a bowling v té restauraci, určitě doporučuji i s restaurací vedle ;).

7/22

z webu

Jsem nadšená. Příjemné prostředí a hlavně příjemný a ochotný personál. A nesmím také zapomenout na kuchaře... vše dobré a chutné... moc jsem si pochutnala. Byla jsem tam poprvé ale určitě ne naposledy.

4/22

MAREK

Dík za naprosto skvělý skorotýden (6 nocí). Ubytování super, bazén+whirpool paráda, procedury skvělé, jídlo luxusní. Pobyt jsme si i díky perfektnímu hotelovému teamu skvěle užili. Pokud to bude možné, určitě dorazíme zase. DIKES MOC!

Jana Juríková

Dobrý den,prožili jsme u Vás nádherný týden,celý kolektiv pracovníků je na vysoké úrovni,včetně paní na úklid.Vřele doporučujeme..Rádi se vrátíme..

Petr

Výborný pobyt. Doporučuji.

Petra a Ivana

Dobrý den, pobyt Valašský víkend se nám velmi líbil, přidaly jsem si nějaké procedury, ubytování, jídlo, personál no prostě vše na 1*

Kamil Janečka

Mohu napsat jen jediné za sebe a manželku, byli jsme u Vás poprvé,nemohu nikoho z personálu pochválit zvlášť, protože jste sehraný tým a není nikdo horší a nikdo lepší, všichni stále úsměv a vstřícnost. děkujeme

Bohumil Trpišovský

Jako návštěvník tohoto hotelu musím vyjádřit svůj obdiv, jak k chování personálu, tak k obsluhujícím a hlavně kuchařům. Byla mi nařízena dosti tvrdá dieta a v Ambře toto zvládli perfektně. Skutečně není jediná výtka.

Tomáš Pajerský

Príjemné ubytovanie

Eva Jurášková

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za skvělý silvestrovský večer ! Krásné prostředí ve všech sálech, vynikající speciality na grilu, milá a příjemná obsluha a skvělá hudba. Moc jsme se pobavili a večer si užili. Budeme se těšit na další Silvestr u vás !
Eva Jurášková, Zlín

Pavel N.

Do nádherného prostředí, a úžasné atmosféry hotelu se opět zase rádi vracíme - tentokrát již po dvanácté! .......tím je řečeno úplně všechno! Zajeďte si tam, a uvidíte sami!

Pernicky Pavel

13.7 až 20.7.2018 Děkujeme za Vše pobyt.jídlo,klid jiný svět.Dík

manželé Poláchovi

Děkujeme za vstřícný přístup a skvělé jídlo. Užili jsme si to u vás.

Eva K.

Krásný hotel, krásné prostředí, milí personál, úžasné jídlo a k tomu všemu wellness zážitky..... Není co vytknout

Martin G.

Velmi príjemný pobyt v krásnom prostredí s milým a ústretovým personálom.Takto si predstavujeme služby.Preto sa sem radi vraciame.Špeciálne ďakujeme p.Kalábovej na recepcii.Od prvého telefonátu po odchod všetko super!Ďakujeme.

Jana Birhanzlová

Krásný pobyt,výborná kuchyně a veškeré služby, sympatický personál, vše na jedničku s hvězdičku,vřele všem doporučuji!

Martin

Velice příjemný pobyt, klidné prostředí, skvělé wellness procedury

Petr

Krásný pobyt. Určitě doporočuji.

Ostrava

Krásný, opravdu vše bylo podle mé představy, výborná kuchyně, příjemné jednání všech zaměstnanců hotelu. Každá žena by si takovej výlet zasloužila. Děkujeme Ostrava

Světlana Prokopová

Byla jsem velmi spokojená s ubytováním, výborná kuchyně a perfektní služby. Mé velké poděkování patří wellness, skvělé masáže a postup personálu. Určitě doporučím všem známým a budu se ráda vracet.

celá rodinka

Velice spokojení, komfort, klídek, péče. Hlavně velice milý a spolehlivý personál. Prostě pecka!

Šarlejovi

Prožili jsme u Vás, s velice příjemně a pozitivně naladěným kolektivem v celém krásném hotelu, včetně přilehlého Bowlingu, spousty nádherných chvil !! Děkujeme za načerpání nové energie ! Těšíme se na příští návštěvu!

30 sokolek z Mohelnice

Po osmé jsme v Ambře! Bylo to, jak obvykle, BÁJEČNÉ! Všem děkujeme!!!

Blauguss/fuchs gruppe

Děkujeme za pěkný pobyt v hotelu. Srdečně děkujeme za výbornou kuchyni a příjemný personál, a to zvláště za služby p. Aleny, Leony a Radany. Vše nejlepší do budoucnosti přejí Blauguss/fuchs gruppe.

Kovářovi

Mnoho díků za příkladný přístup personálu, zejména kuchyň byla vynikající. Zvláštní poděkování však věnuji slečně, či snad paní, která mi věnovala příjemné chvíle u ranní jógy. Díky své vstřícnosti 15 minut POZDRAV SLUNCI prodloužila i déle. Děkujeme :)

Miluše Pavlasová - Olomouc

Velmi děkujeme za příjemný pobyt v super krásném prostředí s příjemným a milým personálem a profesionálním přístupem. Centrum vitality velmi skvělé - vždy jsme se cítili velmi příjemně a spokojeně. A co se týká stravy - není co vytknut. Prostě je tu vše perfektní a proto se sem rádi vracíme :)

Kateřina s rodinou

Jsem tu už po 3. s rodinou a naprostá spokojenost. Oslavila jsem zde své 12. narozeniny, po ochutnání svého dortu od paní cukrářky z Ambry, jsem jedla nejlepší dort ve svém životě :)

Babinec Peťa, Eva a Věra

Chtěly bychom poděkovat celému personálu hotelu Ambra za příjemně strávený pobyt, zejména pak obsluze restaurace – slečně (paní) Radaně, slečně (paní) Aleně, panu Davidovi a brigádníku Ondrovi za vstřícnost, ochotu a úsměv na tváři a slečně (paní) Zdeničce za výtečné zákusky bez lepku, mléka a sóji.
V hotelu Ambra to byl první pobyt, kde nás vedení a personál přesvědčil (především paní provozní Fialová), že „dieta“ nemusí znamenat jen omezení, ale i pohodový pobyt mimo domov.
Již při první večeři jsme byly mile překvapeny bezprostřední a rychlou reakcí obsluhy a kuchyně při servírování dezertu pro bezmléčnou a bozsójovou dietu v důsledku nepřesně podaných informací ze strany cestovní kanceláře (bezlaktózová X bezmléčná dieta)
Rády se do hotelu vrátíme a Váš hotel určitě doporučíme rodině a známým. Přejeme Vám stálou a spokojenou klientelu.

Radka Křenková

Moc děkuji za nejvíc odpočinkové dny, které byly korunovány vynikajícím jídlem a úsměvem milého personálu. Nejlepší dovolená!

manželé Bobkovi

Chtěli, bychom Vám poděkovat za profesionální chování. Děkujeme RECEPCI, KUCHAŘŮM, OBSLUZE V RESTAURACE a POKOJSKÝM. Ochota, úsměv všech těchto zaměstnanců a překrásné ubytování s perfektním stravováním nám dalo prožít překrásný týden dovolené. Děkujeme Vám. Určitě se vrátíme a budeme Vám dělat reklamu.

ženy z Bíkova u Dačic

Chtěly bychom Vám poděkovat za skvělé jednání a ochotu v celém areálu. Bylo to tu krásné.

Alena a Roman

Jsme u Vás již popáté a vždy velmi spokojeni. Vnuk se vždy těší na bazén, kuchyni a župánek "s źabičkou".

Petr Galas

Pěkný pobyt. Určitě doporučuji.

manželé Tyšerovi

Navštívili jsme Ambru poněkolikáté a jsme stále více spokojeni. Letos jsme poprvé viděli a užívali areálu U Solného pramene, skvělý nápad na rozšíření nabídky hotelu. Škoda, že již děti odrostly, areál pro děti je úžasný. Velká pochvala a dík pro slečnu cukrářku!!!

CKM Olomouc

Velká spokojenost s celým personálem hotelu Ambra, nejvíce s obsluhou při podávání jídla v restauraci slečnou Alenou. Děkujeme

Kováčová

Ve dnech 24. - 31. 5. jsem doslova výborně relaxovala v rezidenci Ambra. Jsem ráda, že jsem si pobyt u Vás vybrala a dovoluji si vyslovit poděkování za 1. výborné ubytování 2. příjemný a vstřícný personál 3. skvělou kuchyň a samozřejmě i služby v rámci procedur. Ráda se k Vám budu vracet a také rezidence Ambra doporučovat.
Se srdečným pozdravem

Jana + Renata

Děkujeme Vám za příjemný pobyt ve Vašem hotelu. Přijely jsme na doporučení a rády Vás doporučíme v našem bydlišti – ve Vídni! S přáním úspěchů

Kubitschek Franz

Je málo míst na zeměkouli, kde jsem se cítil tak dobře, jako ve Vaší Ambře.

Obec Štěpánov

Prožili jsme tu krásné dva dny plné pohody a relaxu. Všichni jsme to moc potřebovali a všichni jsme se skutečně odreagovali od každodenních povinností.
Děkujeme a za rok nashledanou

Mikešovi

Děkujeme za skvělé ubytování a za jako vždy výbornou kuchyni. Byli jsme tu už mockrát a jako vždy jsme velice spokojeni. Je to tu super!

Eva H., Lucka K.

Děkujeme za krásný pobyt, úžasné cvičení a jídlo. Příjemný personál a krásné ubytování. Jsme nadšené maminky z Telnice! Určitě přijedeme zase

The Wattum family from Norway

Thank you for everything!
Both people and rooms are so nice. See you in 8 weeks!

Rodina Böhmova z Topolčian

Ďakujeme za prežitie krásnzch chvíľ vo Vašom hoteli, strávili sme tu krásne chvile. Boli sme spokojní se všetkým, cez personál až po atrakcie, vybavenie izby, jedlo... Určite sa sem vrátime.

Klopaři, Brno

Osvěžení na těle i na duši. Děkujeme.

holky z NATURAL PACKU

Byly jsme zde spokojené, skvělý personál a úžasný gastronomický zážitek.
Děkujeme za krásně prožité chvíle a rády se sem vrátíme.

Jana Bambuchová

Dobrý den,
v loňském roce jsme měli možnost strávit týdenní dovolenou v Luhačovicích v Rezidenci Ambra. Byla to skvělá a odpočinková dovolená. Překvapil nás ochotný a milý personál, výborná kuchyně, nádherné prostředí, luxusní pokoje, výborné masáže. Doporučuji všem. Určitě přijedeme znovu.
Spokojená klientka

Maškovi a Sobotková

Díky za krásné chvíle, rádi se vrátíme!

Ivana Peřinová

Jedním slovem FAMÓZNÍ!
Moc děkujeme

Nagyovi

Děkujeme za příjemný pobyt všem a za nádherného Silvestra.

Monika Julinová

Dobrý den,
chtěli bychom vám s manželem moc poděkovat za úžasný víkend byť musel být zkrácený z časových důvodů
z naší strany. Přesto nás p. Rapantová a celý team Centra vitality jak se říká “postavila na nohy”. Moc jsme si to
užili. Zároveň chceme vyjádřit i poděkování – což jsme udělali i na místě – ale přesto ještě jednou – výborné jídlo a opravdu velmi milý personál od recepce přes pracovníky restaurace a kuchyně, Centra vitality až po pokojské.
Přejeme vám, aby team Rezidence Ambra byl nadále takto profesionální. Při našem častém cestování i do zahraničí není tento přístup zcela běžný i ve více-hvězdičkových hotelích.

Zde můžete přidat Váš názor do knihy hostů: