Pravidla FB soutěže

Soutěž již byla vyhodnocena 22.7.2019. a výhercem se stává paní Dana Tomková. Gratulujeme! :-)
 
 
 
 
 
 

Pravidla soutěže

I. Název soutěže

Soutěž o pobyt na 2 noci pro 2 osoby v hotelu Ambra Luhačovice, včetně polopenze.

 

II. Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je Hotel AMBRA s.r.o. se sídlem Opletalova 958/27, 110 00 Praha 1. IČ: 29139627, DIČ: CZ29139627, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 203210.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

 

III. Termín soutěže a rozsah

1. Soutěž se bude konat v termínu od 20.6.2019 od 0:00 hodin do 18.7.2019 do 0:00 hodin. Soutěž bude probíhat na facebookových stránkách www.facebook.com/ambrahotel

2. Soutěž bude probíhat na území České republiky.

 

IV. Podmínky účasti v soutěži

Do soutěže budou zařazeni soutěžící, kteří splní následující podmínky:

  • Dají “To se mi líbí” soutěžnímu příspěvku
  • Napíší do komentáře pod soutěžní příspěvek osobu, se kterou by rádi pobyt na Ambře strávili
  • Vyplní svou emailovou adresu do formuláře přes tento odkaz https://bit.ly/2x21zVh. Na tento e-mail bude soutěžícímu zaslána informace o případné výhře v soutěži.

Na jednoho soutěžícího připadá pouze jeden soutěžní komentář a jedna e-mailová adresa. Ze všech soutěžících bude pak náhodně vylosován jeden výherce. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18 let, které zároveň akceptují a splní pravidla této soutěže. Ze soutěže budou vyloučeni účastníci, kteří nesplní požadované podmínky soutěže. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele.

 

V. Výhra

1x pobyt na 2 noci pro 2 osoby s polopenzí a volným vstupem do hotelového bazénu a whirlpool. Součástí výhry je i 1x uvítací přípitek pro 2 osoby a také 1x sleva 15% na konzumaci v restauraci U Solného pramene/pokoj. Termín rezervace je omezen na období od 4. 11. 2019 – 15. 3. 2020

 

VI. Postup soutěže

1. Podmínkou účasti jsou následující body:

  • Dát “To se mi líbí” soutěžnímu příspěvku
  • Napsat do komentáře pod soutěžní příspěvek osobu, se kterou by soutěžící rád pobyt na Ambře strávil
  • Vyplnit svou emailovou adresu do formuláře přes tento odkaz https://bit.ly/2x21zVh. Na tento e-mail bude soutěžícímu zaslána informace o případné výhře v soutěži.

2. Výherce bude 22.7.2019 vylosován a neprodleně informován o výhře přes e-mailovou adresu, kterou uvedl ve formuláři na stránce https://bit.ly/2x21zVh.

3. Jméno výherce bude zárověň zveřejněno na facebookové stránce hotelu Ambra (www.facebook.com/ambrahotel).

4. Výherce bude losován prostřednictvím aplikace "Generovač 1.0"

5. Účast v soutěži je dobrovolná. Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a obdobné hodnoty. Pořadatel má právo po předchozím upozornění měnit pravidla soutěže včetně doby její platnosti či soutěž ukončit. Termín pobytu není možné změnit.

6. Pokud se výherce o výhru nepřihlásí do 7 pracovních dnů od vyhlášení soutěže, nárok na výhru zaniká.

7. Výhry není možné vymáhat právní cestou.

 

VII. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu poskytnutých osobních údajů (dále jen „údaje“) a s jejich zařazením do databáze společnosti Hotel AMBRA s.r.o. se sídlem Opletalova 958/27, 110 00 Praha 1. IČ: 29139627, DIČ: CZ29139627, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 203210 jakožto správce, a s jejich případným zpracováním prostřednictvím zpracovatele, tj. nabízení produktů a služeb, informování o marketingových akcích, zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Kdykoli je možné odvolání souhlasu.